Ons Team

Walschots Verzekeringen heeft een samenwerkingsverband met Pauwels Beheer.
Een toegewijd team staat voor u klaar in onze kantoren te Poppel-Ravels-Oosthoven en Beerse. Een warm welkom door een vertrouwd gezicht bij u om de hoek.

 

Luc Walschots

Zaakvoerder

luc@walschots.be

 

Koen Moonen

Adviseur verzekeringen

koen@walschots.be

 

 

Jef Van Deun

Adviseur verzekeringen

jef@walschots.be

 

Wim Kelders

Adviseur verzekeringen

wim@walschots.be

Evi Van Akeren

Schadebeheerder

evi@walschots.be

 

Monique Bax

Schadebeheerder

monique@walschots.be

 

 

Goof Teurlings

Adviseur begeggingverzekeringen

goof@walschots.be

 

Leo De Proost

Adviseur beleggingsverzekeringen

leo@walschots.be

 

Dalenne van Hooijdonk

Beheerder beleggingsverzekeringen

dalenne.vanhooijdonk@fintro.be

 

 

 

Betty Van Tongerloo

Adviseur verzekeringen

pauwels@portima.be

 

 

 

Wendy Van Otten

Commercieel adviseur

wendy.vanotten@fintro.be

 

Ilse Van Loock

Commercieel adviseur

ilse.vanloock@fintro.be 

 

Cindy Driessen

Commercieel adviseur

cindy.driessen@fintro.be

 

Monique Dresselaerts

Commercieel adviseur

monique.dresselaerts@fintro.be

 

 

 

Christiane Severijns

Commercieel adviseur

christiane.severijns@fintro.be 

 

Eddy Marijnissen

Commercieel adviseur

eddy.marijnissen@fintro.be

 

 

Liesbeth Moonen

Commercieel adviseur

liesbeth.moonen@fintro.be 

 

Christel Bauwens

Commercieel adviseur

christel.bauwens@fintro.be

Hans Pauwels

Zaakvoerder Beerse

hans.pauwels@fintro.be

Marc Rombouts

Commercieel adviseur

marc.rombouts@fintro.be

 

 

Lennert Wulteputte

Commercieel adviseur

Lennert.Wulteputte@fintro.be

 

Eva Tegenbos

Commercieel adviseur

Eva.Tegenbos@fintro.be